Dzień Warsztatów

W zeszłym tygodniu odbyły się warsztaty organizowane przez samorząd uczniowski. Przybliżały one pasje uczniów i uczennic naszej szkoły.

Mieliśmy okazję posłuchać o kulinariach, tworzyć grafitti, rysować mangi i posłuchać o kulturze anime, wysłuchać fascynujących opowieści o rapie, podróżach, fotografii, kajak-polo, zobaczyć czym jest agility oraz doświadczać świata jak osoba niewidoma. Było wspaniale, ciekawie, inspirująco.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i uczestniczkom za uwagę i zaangażowanie, cieszymy się, że mogły z nami być też trzecie klasy. Bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim członkiniom i członkom samorządu, biorącym udział w organizacji tego przedsięwzięcia. Bardzo dziękujemy prowadzącym - Marii z klasy 7f, Oli i Agnieszce z 6f, Adamowi i Michałowi z 5n, Adamowi z 7g, Helenie, Mani i Lenie z 5n, Gustawowi, Zygmuntowi i Felkowi z 5k, Kostkowi z 7g, Poli i Lili z 7f, Szymonowi i Crisowi z 8e, Zuzi z 8e, Sarze z 5k, Mai i Antkowi z 8e oraz panu Moyo :)

To był piękny dzień, czekamy na kolejne pomysły i inicjatywy!

p. Franek i p. Grzegorz

Fizyka w klasie VIII P